türkçe ingilizce çeviri

ingilizce türkçe çeviri

Türkçe İngilizce Çeviri Programı

Cümle çeviri için hazırlamış olduğumuz türkçe ingilizce çeviri programı, online olarak google translate tercüme mekanizmasını kullanarak çalışmaktadır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz aracımız sadece türkçe ingilizce değil diğer dilleri de birbirine çevirebilmektedir. Örneğin türkçe rusça çevirisini de aynı program aracılığı ile yapabilirsiniz.

Şimdilik sesli çeviri yapamamaktadır. Sesli çeviri örneklerini google cep telefonları için üretttiği sistemde sık sık rastlamaktayız.

Sitemizde bu en iyi türkçe ingilizce çeviri programı, indir denilip bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz bir bölüm bulunmamaktadır. Türkçeden ingilizceye çeviri sözlük kullanılarak metin dönüştürme işlemi tamamen online gerçekleştirmektedir.

Türkçe ingilizce çeviri programı

Her ne kadar sunuş olduğumuz program çalışsa da sonuçta makine çevirisidir ve %100 doğruluk tam olması mümkün değildir. Bu bakımdan en iyi sonucu elde etmek için, mutlaka tarafımızdan uzmanlar tarafından yapılacak bir tercüme, elinizde yapılması gereken profesyonel işin kalitesini garanti edecektir.

 

ingilizce çeviri